Toxická analýza tkání mrtvoly

Nejoblíbenější videa

Toxická analýza tkání mrtvoly

Říjen 2007 « Archiv | Blog o lidské zkaženosti

Sušruta-samhita radí opatřit si mrtvolu, ani starou, ani zmrzačenou, ani po otravě, ani po dlouhé nemoci. Ta se má vložit do klece a do řeky na sedm dní a sedm nocí a po změknutí tkání se tyto oškrábaly, aby se objevily vnitřnosti.
elektricky kartacek oral

Promulgations » Legalizace » June 2013

Trochu v pozadí se ocitá problematika zemědělců, kteří přišli o úrodu a ještě musí řešit dekontaminaci zaplavených polí. Řešením mohou být rostliny, které mají schopnost dekontaminovat půdu od toxických látek a reziduí.
promulgations.com/Legalizace/2013/06/

40

1) zdravotnická činnost – a) pitvy, b) laboratorní zprac. a vyšetř. tkání , c) chemickotoxikologícká vyš. tkání zemřelých osob, d) vyš. krve a jiných biomateriálů živých na etanol a jiné toxické látky, e) vyš. stop biologického
lf1.cz/upload/sudne.doc

Borelioza.CZ - Diskuse - Výsledky - Vedlejší účinky

Na enzymu rhodanese, který je obsažen v každé buňce zdravé tkáně , avšak zcela chybí ve zmutované tkáni zhoubných nádorů a na enzymu beta-glucosidase, jež je ve vysoce koncentrovaném množství přítomen přímo v rakovinovém
www.borelioza.cz/cs/diskusni_forum/vysledky_vyhledavani/?search_choice=4

CIS2_03.QXD

Náplní schůzky byla analýza stávající spolupráce. jiných toxických látek.. členovců - na lidskou mrtvolu, hovoříme o osmi vlnách. kožojedů. V 8. vlně, kdy mrtvola již trouchniví, což je do- ba nad 3 roky dezintegrace mrtvoly, dokončují rozklad
spusa.cz/usa/Bulletin2003No2.PDF

Life Bibles - Životní Bible: Šokující Pravda O Vodě - Paul C. Bragg, Patricia Bragg

Během tzv. hongkongské chřipky vyzývali mnozí lékaři, ke klidu na lůžku a k pití velkého množství vody. Jsou-li tělní tkáně a buňky stále zásobovány správným množstvím vody, mohou se lépe bránit útokům virů. Pokud ale tělní buňky trpí
lifebibles-zivotnibible.blogspot.cz/2011/02/sokujici-pravda-o-vode-paul-c-bragg

1a

1) zdravotnická činnost – a) pitvy, b) laboratorní zprac. a vyšetř. tkání, c) chemickotoxikologícká vyš. tkání zemřelých osob, d) vyš. krve a jiných biomateriálů živých na etanol a jiné toxické látky, e) vyš. stop biologického.
lf1.cz/upload/227-soudni_otazky_doplnene.doc

Karolínky tentative blog

speedball heroin užitý společně s kokainem nebo s pervitinem stíha, stíhačka iracionální pocity pronásledování a ohrožení, příznak toxické psychózy nebo součást prožitku během intoxikace, např Mrtvola se pak najde s jehlou v žíle.
tentative.blog.cz/

Zvědavec diskuze

Politicky nekorektní webzine Toxické dědictví útoku USA na Fallujah horší než Hirošima 5. Uran svlečený z košilky (všude mimo tkání ) na vzduchu hoří jako fosfor. Vítané, ne?
zvedavec.org/nazory-4008.htm?status=new&PHPSESSID

Diplomová práce-2009

vnímání a duševní obtíže mohou přetrvávat i poté, co odezněla intoxikace, např. toxické může také dojít k úmrtí na následky šoku a mrtvola je pak ještě nalezena s jehlou v žíle.
dspace.k.utb.cz itstream/handle/10563/8992/pokorná_2009_dp.pdf